Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Modyfikacja danych firmy

Wprowadź w pola prawidłowe dane. Opuść te, które nie podlegają zmianie

Usuń firmę

Powód usunięcia

Przepisz

Jaka jest kolejność wpisów w katalogu firm?

Na samym szczycie konkretnej kategorii są umieszczone firmy, które wykupiły pakiet premium. Dalej są umieszczone firmy z pakietem rozszerzonym. Następnie są prezentowane firmy z pakietem podstawowym a na końcu widoczne są firmy, które mają pakiet bezpłatny. W każdej z tych grup obowiązuje kolejność chronologiczna, czyli wpisy są pozycjonowane wg daty zakupienia pakietu lub dodania do katalogu w przypadku wyboru wizytówki bezpłatnej

Do ilu miast mogę dodać firmę

W przypadku wizytówki bezpłatnej, podstawowej, rozszerzonej możesz dodać firmę do jednego miasta. W przypadku wizytówki premium istnieje możliwość umieszczenia firmy w większej ilości miast, pod warunkiem że firma posiada oddziały w tych miastach.

Ile czasu upływa od momentu dodania wizytówki do jej publikacji w katalogu Bstok.pl

W przypadku modyfikacji lub dodania nowej firmy w ramach wizytówki bezpłatnej jest to 48h. W przypadku wpisów płatnych jest to 24h po opłaceniu faktury

Jak wygląda procedura dodania wizytówki płatnej?

Po dodaniu informacji o firmie kontaktujemy się z nią celem uzyskania danych do faktury. Po wystawieniu i przesłaniu faktury oczekujemy na przelew od klienta.  Po otrzymaniu przelewu publikujemy wizytówkę w ciągu 24h.

Do ilu podkategorii mogę dodać firmę?

W celu zachowania porządku i przejrzystości katalogu, firmę można dodać maksymalnie do trzech podkategorii. W przypadku gdy firma umieści prezentację w większej liczbie podkategorii - portal zastrzega sobie prawo do jej ograniczenia.

Zobacz inne prezentacje

Ładowanie…