Istniejemy od 1991r. Jesteśmy sklepami rowerowymi, w którym pracują ludzie pasjonujący się kolarstwem. Startujemy w zawodach kolarskich w barwach naszego klubu „Sprint Team” jak i również jeździmy dla przyjemności.

Służąc wieloletnim doświadczeniem zdobytym na zawodach kolarskich oraz spędzając większą część swojego życia na rowerze robimy to w czym jesteśmy najlepsi. Dla niektórych z Państwa może to tylko rower, a dla nas pasja która jest sposobem na życie.

Posiadamy w swojej szerokiej ofercie rowery dla najmniejszych pociech kolarstwa poprzez rowery miejskie, turystyczne, szosowe, górskie kończąc na maszynach stworzonych do ścigania.

To co nas odróżnia od innych sklepów rowerowych to fakt, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – wysłuchując go, a potem służąc naszym doświadczeniem pomagamy wybrać odpowiedni do danych potrzeb sprzęt. Pamiętamy o tym, że każdy jest inny i dlatego nasz wyszkolony personel stara się robić wszystko, aby klient po wyjściu ze sklepu był zadowolony ze swojego zakupu.

Co potem? Po wyjściu ze sklepu nie zapominamy o kliencie dlatego posiadamy autoryzowany serwis w którym możemy zadbać, odrestaurować oraz dokonać przeglądu swojego roweru. Nigdy nie boimy się, że klient może wrócić nie zadowolony ze swojego roweru.

Oferujemy Państwu sprzęt najlepszych światowych producentów rowerowych. Stawiamy tylko i wyłącznie na sprawdzone marki. Jesteśmy autoryzowanymi salonami sprzedaży na Podlasie takich firm jak: Centurion, Giant, Cannondale, Trek, Specialized, KTM, Author, Unibike, Felt, Kettler.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazanie dokładnych, prawdziwych i rzetelnych informacji które otrzymają Państwo od człowieka który testuje, zajeżdża i niszczy swój sprzęt – czyli od nas!

Sklep jak i serwis posiada wiele certyfikatów oraz dyplomów uznania. W naszych salonach przy zakupie roweru firma oferuje bezpłatne regulacje w okresie trwania gwarancji. Ponadto przy zakupie akcesoriów rowerowych (licznik, lampka, błotniki itp.) zapewniamy bezpłatny montaż.

Zakupione rowery dowozimy do wyznaczonych punktów na terenie Białegostoku GRATIS!

SERWIS

Zakres wykonywanych usług:
• naprawy bieżące
• przeglądy gwarancyjne
• przeglądy okresowe
• serwis amortyzatorów
• zaplatanie kół
• montaż rowerów na indywidualne zamówienie
• mycie rowerów

Gwarancją jakości naszych usług niech będą dla Państwa autoryzacje i certyfikaty jakich wiele uzyskaliśmy na przestrzeni ostatnich lat.

Drugi punkt sprzedaży: 
Podlaskie Centrum Rowerowe SPRINT sklep Kołłątaja
ul. Kołłątaja 22, 15-774 Białystok
tel. 85 306 78 90
czynne: PN – PT: 9.00 – 19.00
SOB: 9.00 – 15.00.

Sklep specjalizuje się w sprzedaży marek: Giant, Specialized, Trek, Cannondale

Trzeci punkt sprzedaży: 
Podlaskie Centrum Rowerowe SPRINT sklep Legionowa 7
ul. M.C. Skłodowskiej 3 [obok Czarci Pub]
tel. 85 732 85 11
czynne: PN – PT: 10.00 – 18.00 SOB: 10.00 – 14.00.
Sklep specjalizuje się w sprzedaży marek: Unibike, Spec, KTM
Jedyny na Podlasiu Shimano Service Center: link

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 18:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 18:00

Piątek

10:00 - 18:00

Sobota

10:00 - 14:00

Niedziela

-

Przycisk kontaktu

Przydatne opcje i usługi

Karty kredytowe