Nasz salon jest częścią pierwszej (i jak na razie jedynej) tak dużej sieci siedemnastu salonów w całej Polsce, która ma do zaoferowania Państwu suknie ślubne jednego z najbardziej uznanych projektantów i producentów mody ślubnej Demerios i Lisa Ferrera.

  Demetrios – to firma amerykańska, która korzenie swe wywodzi z Grecji. Od wielu już lat należy do ścisłej światowej czołówki.

Niezwykle oryginalne kolekcje ślubne, inspirowane klasyczną grecką prostotą i elegancją, wzbogacone są nowymi pomysłami związanymi z dodatkami. Dochodzi do tego niebanalna kolorystyka, gdzie wychodząc od tradycyjnej bieli, poprzez jej różne odcienie, kolory (kremowe, morelowe, kawowe i czerwone), dochodzimy do starego złota i mniej oczekiwanych czarnych akcentów.

Podczas gdy linia DEMETRIOS jest bardziej klasyczna i dostojna, suknie z linii COSMOBELLA by DEMETRIOS charakteryzują się większą świeżością i lekkością.

Niepowtarzalne i bogate wzornictwo, niezwykła precyzja wykonania, dbałość o najdrobniejszy szczegół, doskonały krój – wszystko to sprawia, że amerykańska firma zajmuje bardzo silną pozycję wśród niemałej konkurencji z dziedziny mody ślubnej. Każda panna młoda, która w dniu wielkiego szczęścia pragnie poczuć się naprawdę wyjątkowa, na pewno znajdzie coś dla siebie.

W naszym salonie oferujemy również suknie z kolekcji LISA FERRERA. Ta młoda, rozwijająca się firma, swoimi pomysłami szybko zrewolucjonizuje rynek, dzięki ciekawemu wzornictwu, a przede wszystkim zaskakująco niskim cenom.

W naszym salonie dajemy Państwu wiele możliwości, aby zakupy były jak najkorzystniejsze. Zawsze mamy kuszące promocje, konkursy, program partnerski, w wyniku którego zaoszczędzić można nie tylko na strojach ślubnych, ale też na wszystkich innych wydatkach związanych z tym dniem. Proponujemy również różne formy zakupu wymarzonej sukni ślubnej, takie jak: zakup za gotówkę, zakup na raty, wypożyczenie.

Przyjdź i sama się przekonaj, jak wiele masz możliwości i wybierz tą najbardziej odpowiednią dla Ciebie!

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

10:00 - 14:00

Niedziela

-

Przycisk kontaktu